Camping Het Klaverblad gelegen dicht bij de IJssel beschikt over 2 omsingelde veldjes waarop zich 10 ruime plaatsen bevinden. De campingplaatsen beschikken allemaal over een elektriciteit. Aansluiting van 4 en 6 Ampère.(naar keuze)
Den Nul is het hart van Olst en Wijhe tussen de Hanzesteden Deventer en Zwolle. Het landschap is erg afwisselend, u vindt hier zowel water, akkerbouw en landbouw en op ongeveer bos. En niet te vergeten de IJssel met daarin de
pontveren(3 stuks)die u in weinig tijd naar de Veluwe vaart. Ook de IJssellinie is het bezoeken zeker de moeite waard. De echte fietsliefhebber zal hier zeker aan zijn trekken komen, door de centrale ligging kunt u alle kanten op. Op onze camping liggen zeker 90 routes die voor de gasten ter beschikking zijn. Omdat we aan de lange afststandsroute (Hanzeroute) liggen, kunnen trekkers en wandelaars ook prima bij ons overnachten.
Het bereik van ons draadloos internet netwerk is zeer goed. Voor de prijzen verwijzen wij u naar onze internet site.
Wij willen graag weten wat u van deze camping vond, daarom vragen wij u 5 minuten van uw tijd om een beoordeling te plaatsen. Hiermee ontvangt u gegarandeerd 10% korting op een boeking bij een camping naar keuze!. En bovendien maakt u ook kans op een Nikon Coolpix S6200 waarmee u uw volgende vakantie vast kunt leggen!